CZYTAMY DZIECIOM

W naszej grupie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu - „Czytamy dzieciom”.
Tym razem zaproszenie przyjęła mama Łucji, pani Patrycja Miech.
Pani Patrycja przeczytała dzieciom książkę „Ach, jak cudowna jest Panama” Janosch.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały przygód Misia i Tygryska, którzy wyruszyli w podróż w poszukiwaniu Panamy, kraju ich marzeń. Po drodze przeżywali wiele fantastycznych przygód. Ale gdzie leży Panama? Mieli problemy z jej odnalezieniem, na koniec znaleźli to, czego szukali.
Ta interesująca opowieść dla dzieci ilustrowana była kolorowymi rysunkami autora.

Dziękujemy Pani Patrycji za wybór tej książki. Na jej podstawie powstało przedstawienie Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej na które pojedziemy już niedługo. Z pewnością ułatwi to dzieciom zrozumienie treści spektaklu pod tym samym tytułem „Ach, jak cudowna jest Panama”

Dziękujemy bardzo mamie Łucji i zapraszamy do nas chętnych rodziców.